Tüketici ve Küçük İşletmeler için Yeni Office

Tüketici ve Küçük İşletmeler için Yeni Office!
16 Temmuz’da PC’lerden tabletlere kadar tüm yeni Windows cihazlarında dokunma, ekran kalemleri, fare ve klavye ile harika çalışan Yeni Office‘i tanıtmıştık. Bu sürümle Office’i modernize ediyoruz ve geleneksel Office paketlerimizin yeni versiyonlarını sunarken, yeni bir seçenek olan abonelik modelini de sizlerle tanıştırıyoruz. Yeni Office ile sunduğumuz Office 365 abonelik seçeneği, aileler, birden çok cihaza sahip kişiler olmak üzere birçok kullanıcı için alternatif bir seçenek haline gelecek.

Geleneksel Office Paketlerini Yeni Versiyonu ile Sizlerle Buluşturuyoruz!
Alışık olduğunuz Microsoft Office deneyimini yeni versiyonundaki yepyeni uygulama özellikleriyle sizlerle buluşturuyoruz. Yeni sürüm ile 1 cihazda kurulum hakkı verilecek olan Microsoft Office kutu ürünlerinin, içerdiği disk ile kolayca kurulumunu yapabileceksiniz. Bu ürün, dosyalarınızı varsayılan ayarlarda 7 GB’lık SkyDrive üzerine kayıt etmenize imkân sağlar ve buluta bağlanmanızı kolaylaştırır.

Office Ev ve Öğrenci 2013, içerisinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote’u barındırır. Office Ev ve İş 2013 içerisinde Ev ve Öğrenci sürümüne ilave olarak Outlook da bulunur. Office Profesyonel 2013 içerisinde Ev ve İş içerisindeki uygulamalara ilave olarak Access ve Publisher yer alır. Bunlara ilave olarak Office Ev ve Öğrenci 2013 RT tüm Windows RT aygıtları içerisinde gelmekte ve Word, Excel, PowerPoint ve OneNote’un ARM aygıtları için en iyi hale getirilmiş eksiksiz sürümleri barındırmaktadır.

Yeni Office ile Office 365 Abonelik Seçeneği Geliyor!
Birden fazla cihazda, Office deneyimini 1 yıl süresince yaşamak istiyorsanız,Office 365 abonelik modelini seçebilirsiniz.

PC’ler, tabletler ve Mac bilgisayarlar dahil olmak üzere bir abonelikle 1 yıl süresinde Office’i birçok aygıt üzerinde kullanabilirsiniz. Belgelerinizi bulut üzerine kaydedip, belgelerinize erişebilir ve Office deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz. Bu sürüme Skype çağrı dakikaları ve ilave SkyDrive depolama alanı eklendi.

Office 365 Ev Ekstra
Tek bir Office 365 Ev Ekstra aboneliği ailenize yeter. Siz dizüstü bilgisayarınızı kullanırken, kızınız odasındaki bilgisayarını ve oğlunuz da tabletini kullanabilecek. Her biriniz kendinize ait bireysel Microsoft hesabıyla giriş yapıp kendinize ait ayarları ve kendinize ait belgeleri kullanabileceksiniz. 1 yıllık Office 365 Ev Ekstra paketi ile sahip olunacak özellikler şunlar:

 • Tüm Office uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access ve Publisher.*
 • Office’i, 5 PC veya Mac bilgisayar üzerinde evdeki kullanıcılar tarafından kullanma imkânı. Aboneler ayrıca sahip oldukları 5 cihazı istediklerinde değiştirme esnekliğine sahiptir ve eksiksiz Office uygulamalarını herhangi bir PC üzerinde geçici olarak kullanılabilmektedir.
 • Ücretsiz olarak elde ettiğiniz 7GB SkyDrive depolama alanına ilave 20GB alan ile neredeyse 3 kat daha fazla depolama alanı.
 • Ailenizle herhangi bir yerden bağlantıyı sürdürebilmeniz için tüm dünyada aylık 60 dakika Skype araması.**

Tek bir abonelikle 5 kullanıcıya kadar destek sunan Office 365 Ev Ekstra, ticari olmayan kullanım içindir.

Tüm dünyada 227 pazarda hem fiziksel hem de çevirimiçi mağazalar üzerinden satın alınabilecek olan Office 365 Ev Ekstra abonelik paketinin fiyatını yakın zamanda sizlerle paylaşacağız. Ücretsiz 30 günlük deneme sürümüne de çevrimiçi olarak erişebileceksiniz.

Tüketici ve Küçük İşletmeler için Yeni Office

Office 365 Küçük İşletme Ekstra
Yeni Office 365 Küçük İşletme Ekstra, 1 ila 25 çalışana sahip işletmeler için tasarlanmıştır ve her bir kullanıcı bu 1 yıllık abonelik seçeneği ile aşağıdakilerden faydalanabilmektedir:

 • Tüm Office uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher ve ayrıca Lync.*
 • Tek bir kullanıcının Office’i 5 PC veya Mac üzerinde kullanma imkânı. Kullanıcılar ayrıca sahip oldukları 5 cihazı istediklerinde değiştirme esnekliğine sahiptir ve eksiksiz Office uygulamalarını herhangi bir PC üzerinde geçici olarak kullanılabilmektedir.
 • 25 GB büyüklüğünde bir Outlook posta kutusu, paylaşılan takvim, iletişim yöneticisi, programlama ve görev listeleme araçları ve işletme için 10 GB profesyonel sınıfta bulut deposu ve ayrıca her bir kullanıcı için 500 MB alan.
 • Tek bir tıklamayla sesli ve görüntülü çevrimiçi toplantı düzenleme, ekranı paylaşma ve HD video konferans gerçekleştirme imkânı (HD video kamera gerekir).
 • İlave barındırma ücretleri olmadan kamuya açık bir internet sitesi yapılandırma, geliştirme ve sürdürme.
 • Düzenli olarak çıkan en son özellikler ve hizmetlerle her zaman güncel olan lisanlar.
 • BT alanında uzmanlığa ihtiyaç yoktur. Hızla başlamak ve hizmeti kolayca özelleştirmek için basit yapılandırma.

Tüm dünyada 86 pazarda küçük işletmelere yönelik satıcılar dahil olmak üzere hem fiziksel hem de çevrimiçi mağazalardan satın alınabilecek olan Office 365 Küçük İşletme Ekstra abonelik paketinin fiyatını yakın zamanda sizlerle paylaşacağız. Ücretsiz 30 günlük deneme sürümüne de çevrimiçi olarak erişebileceksiniz.

Office 2010’u Satın Alın, Yeni Sürümü ücretsiz Elde Edin!
19 Ekim itibariyle Office 2010 veya Office for Mac 2011’i satın alacak kullanıcılar, ücretsiz olarak eşdeğer Microsoft Office 2013 kutu ürününü ya da ücretsiz 1 yıllık Office 365 Ev Ekstra abonelik paketini çevrimiçi indirebilecekler. Küçük İşletme müşterileri de Office 365 Küçük İşletme Ekstra’nın üç aylık deneme sürümünü elde etmeye hak kazanacaklar.

Abonelik özelliklerine ve detaylara buradan erişebilirsiniz. Gelecek aylarda Office 365 Enterprise ve işletmelere yönelik diğer fırsatlar hakkında bilgileri paylaşacağız. O zamana kadar lütfen Yeni Office Müşteri Önizleme sürümünü kendiniz deneyin.

* OneNote, Access ve Publisher sadece PC’lerde kullanılabilir. ** Skype hesabı gerekir. Özel, premium ve coğrafi olmayan numaralar hariçtir. Cep telefonlarına çağrı sadece belli ülkeler için geçerlidir. Skype sadece belli ülkelerde geçerlidir.

Kaynak : Tüketici ve Küçük İşletmeler için Yeni Office http://blog.microsoft.com.tr/tuketici-ve-kucuk-isletmeler-icin-yeni-office.html

/ Makaleler, Office, Office 2013, Office 365 / Etiketler: ,

Yazar Hakkında

Bilgi teknolojileri alanında aldığım ufak notları sizlerle bu bloğumda paylaşmaya çalışacağım. Ağırlıklı olarak Microsoft Teknolojileri üzerine çalışmakta ve danışmanlık vermekteyim. Mesleki ünvan ve sertifikalarıma Linkedin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.